Bluzy medyczne kolorowe bawełniane - taliowane

Bluzy medyczne kolorowe bawełniane to świetny pomysł na przełamywanie schematów, które dotyczą odzieży noszonej podczas pracy w szpitalach, domach opieki, przedszkolach czy salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Wzbudzają duże zainteresowanie klientów ze względu na swoją oryginalność i nieszablonowość. Dzięki rozmaitym wzorom i kolorom cieszą oko i poprawiają nastrój. Barwy mają przecież ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Są środkami wyrazu o konkretnym ładunku emocjonalnym. Co powiesz na zastąpienie tradycyjnej bieli motywem liści – w różnych odcieniach zieleni? Zielony kolor uspokaja, kojarzy się z uzdrawiającą naturą i harmonią, w Irlandii oznacza zaś szczęście.
Oferujemy bluzy z krótkim rękawem, wkładane przez głowę. Mają delikatny dekolt w serek, wykończony lamówką. Ten rodzaj dekoltu efektywnie modeluje zwłaszcza górną część sylwetki, która pod względem optycznym sprawia wrażenie bardziej smukłej. Nasze bluzy są łagodnie taliowane – dzięki temu subtelnie dopasowują się do figury, a jednocześnie są na tyle luźne, że nie krępują ruchów. Klientki cenią je m.in. ze względu na wygodę i komfort noszenia. Ponadto mają 2 pojemne kieszenie z przodu, które zachowują swoje kształty mimo codziennego obciążania różnymi przedmiotami.

Co wyróżnia nasze bluzy medyczne kolorowe bawełniane?

Za sprawą występowania w innych kolorach niż tradycyjny biały – odzież medyczna już dawno przeszła metamorfozę. Na tym jednak nie koniec zmian – obecnie popularne są wzory, które stanowią oryginalną kombinację różnorodnych form i barw. Bluzy medyczne kolorowe bawełniane, z rozmaitymi deseniami, to aktualnie odzież medyczna w najbardziej nowoczesnej odsłonie. W naszej ofercie znajdziesz motywy kwiatowe w odcieniach stonowanych i wyrazistych – gdzie jasne pąki kontrastują z ciemnym tłem. Jeśli wolisz motywy zwierzęce – zwróć uwagę na bluzy z motylami, ważkami, ptakami oraz misiami panda. A może to właśnie trampki albo owoce cytrusowe najbardziej przyciągną Twoją uwagę?
Dbamy o to, aby nasza oferta była różnorodna i odpowiadała na różne potrzeby – warto dodać, że znajdują się w niej także tanie tuniki medyczne, odpowiednie dla osób, które poszukują odzieży dłuższej od bluz medycznych. Nasze bluzy mają różne nasycenie kolorów – przypadną zatem do gustu zarówno osobom, które chcą się wyróżnić, jak i preferującym odzież mniej przyciągającą wzrok. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do wyboru odzieży, która z pewnością poprawi Twój komfort pracy, a zarazem wprawi w dobry nastrój pacjentów i klientów.